Alya Tekstil

Hakkımızda

Alya Tekstil San. Tic. / Alyans Home Collection, Ali Çayıriçi 1989 yılında Yıldırım Sanayi Bölgesinde ev tekstili konusunda üretim yapmak üzerine kurulmuştur.Ev tekstili sektöründe her zaman ileriyi, yeniliği ve gelişmeyi hedefleyen en son teknoloji makine parkı ve yüksek kapasiteli üretimi ile sektöre damgasını vurmuştur. Türkiye'nin en önemli sanayi merkezlerinden olan Bursa'da 4.000 metre karelik alanda bulunan fabrikamız dokuma bölümünden oluşmaktadır. Düz ve buzlu tül, organza, fantezi tül, üretiminde bulunan fabrikamız yıllık 2.000.000 metre kapasitesinde üretim yapmaktadır.

Sürekli yatırımı hedefleyen ve makine parkını en son teknoloji ile yenileyen firmamız kapasitesini arttırması açısından yeni makinalar getirmekte, üretim çeşitliliğini ve kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Firmamız ilke olarak daima ürünlerin kaliteli olmasını, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu konuda genç ve dinamik bir yönetim kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Alya Tekstil yakalamış olduğu çizgiyi sürdürebilmek için bünyesinde kurmuş olduğu AR-GE departmanında sürekli yeni mamül ve desen tasarımları yapmaktadır.

Rekabetin çok büyük olduğu bir dönemde firmamız en küçük biriminden en üst düzeydeki yöneticisine kadar sorumluluğunun bilincinde olan, sınırsız bir azim ve gayretle geniş ürün yelpazesini dünya piyasalarına sunmanın ve dünya insanının zevkine hitap etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.